KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás
 

 Ardea

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Tündér
Tündér

Ardea

Hozzászólás : 9
Csatlakozás : 2014. Dec. 01.

Karakterlap
Hűség: Tündérek
Pénz: 40 ezüst
Pontok:
PontokÖsszes pontÖsszes pontElosztott pontElosztott pont
ErőErő7
ÁllóképességÁllóképesség6
GyorsaságGyorsaság10
ÉrtelemÉrtelem72
KarizmaKarizma2
Speciális képességSpeciális képesség4

Ardea Empty
TémanyitásTárgy: Ardea   Ardea Icon_minitimeDecember 8th 2014, 03:13

Név: Abszorpció
Szint: alap
Leírás: A varászlat lényege, hogy fémeket fogyasztok el, vagy olvastok magamba, ezáltal újabb, és újabb fémeket ismerek meg, és tudom kiterjeszteni rájuk az akaratom. A képesség árát fémenként ki kell fizetni. ( Én úgy gondoltam, ha a vas/acél alap lenne, és ara még nem kell költeni, de tündér tervez Deus végez! Valamint, hogy milyen fémeket tanulhatok meg is szintén kérdés tárgya lenne, illetve azok különlegessége fémenként.)
ár: ?

Név: Egyensúly
Szint: alap
Leírás: Itt abból indultam ki, hogy ilyen fél elementál szerűségként valószínűleg magasabb a testem fém tartalma az átlagnál. Ezt befolyásolva tudnám változtatni a súlypontomat. Ennek az első szintű használata egyfajta stabilitást adna a karakterhez. (Ha már fémlény ne lehessen már csak úgy fellökni.) Valami olyasmire gondoltam, hogy az erejéhez v az ügyességéhez hozzájönne valamennyi a különleges képesség értékből, olyan helyzetekben amik az egyensúlyát, vagy az erejét teszik próbára. Ez alapkövetelmény lenne minden fémmanipuláláshoz, ami a testemből indul ki. (Első szinten persze rendesen harc közben nem használható.)
ár:?

Név: Acél ököl
Szint: Átlagos
Leírás: Az Egyensúly elő követelménye ennek. Ez már egy harcban is alkalmazható metódus. (Igazán hatékonyan persze csak mesterfokú harcal együtt.) Ezt alkalmazva már nagyobb lendületet adhatok az ütéseimnek, valamint koncentrálva, a bőröm egy részét fémessé alakíthatnám, odavezetve a testemben lévő anyagot. Ez mondjuk különleges képesség pontonként 1 tenyérnyi rész.
ár: ?

Név: Levitálás
Szint: Változó
Leírás: Ezzel manipulálva a távolabb lévő fémeket, lebegtetve mozgathatnám azokat. Valamint alapkövetelmény lenne minden tőlem távolabb lévő fém manipulálásához. Távolság lehetne pontonként 1 láb, illetve erre 2 ötletem is van, vagy 1 kg, vagy a fizikai erőmnek megfelelő érték lehetne a súly. S így alap szinten, nagyjából egy sétáló ember sebessége, így nem igazán lehetne harcra használni. Ellenben a mindennapokban nagyon hasznos lehet! Very Happy

Név: Szerkeztés
Szint: alap
Leírás: Ezt több varászlattal együtt kéne alkalmazni. Szerkezeti változást jelentene az adott kialakított fémben. (ehhez némileg olvasnom kell még a kovácsolásról, meg hasonlókról, de az elképzelés alapja, hogy például mint a katana esetében, többféle tulajdonság egyesítéséből hoznék létre hatékonyabbat. Rugalmas mag, ridegebb penge stb.) Ezzel javítva az adott varázslat hatékonyságát.
ár: ?

Név: Formázás
Szint: alap
Leírás: Létező fémek újraformálása. Minimum meg kéne érinteni a tárgyat. Úgyszólván újra gyurmázná. Illetve Levitációval kombinálva távolabbról is működhetne. (Ami így már 2 varászlat lenne.)
ár: ?

Azt hiszem első körben ennyi.
Vissza az elejére Go down
Deus
Deus

Riel

Hozzászólás : 132
Csatlakozás : 2014. Jul. 29.

Ardea Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ardea   Ardea Icon_minitimeDecember 14th 2014, 07:11

Szia, elnézést, hogy ilyen későn jöttem ellenőrizni, elfelejtettelek téged is.

Név: Abszorpció
Szint: 1
Leírás: A varázslat lényegeként Ardea újabb és újabb fémeket fogyaszt el, hogy azok által más képességekre tegyen szert. Minden egyes fémre újra meg kell venni ezt a varázslatot, és zárójelben fel kell tüntetni, hogy melyek lettek megvásárolva.
A vas, és az acél kezdésként jár eme mágiához.
Pontkövetelmény: 2 Értelem
Ár: 50 ezüst

Név: Egyensúly
Szint: 1
Leírás: Ardea, manipulálva a benne keringő fém elementálokat képessé válik áthelyezni súlyát testének egyik pontjából a másikba. A legtöbb fém alapú mágiának az alapja.
Pontkövetelmény: 2 Állóképesség
Ár: 50 ezüst

Név: Acélököl
Szint: 2
Leírás: Előkövetelménye az Egyensúly. Ardea erejét, súlyát és lendületét az ökleibe gyűjti, valamint bőrét acéllá változtatja, és így sújt le az ellenfelére, valószínűleg elég komoly sérüléseket okozva ezzel.
Pontkövetelmény: 2 Erő, 2 Értelem
Ár: 1 arany 50 ezüst

Név: Levitálás
Szint: 2
Leírás: Ardea képessé válik magához húzni és lebegtetni a tőle Speciális képesség×0,5 méterre lévő legfeljebb Speciális képesség×0,5 kg nehézségű fém tárgyakat (melyeket már megvásárolt).
Pontkövetelmény: 2 Állóképesség, 2 Értelem
Ár: 1 arany 50 ezüst

Név: Szerkesztés
Szint: 1
Leírás: Ardea képesség válik feltérképezni a hozzáért fémek (melyeket már megvásárolt) szerkezetét, és enyhén megváltoztatni a tulajdonságait, például rugalmasabbá vagy épp ridegebbé téve azt.
Pontkövetelmény: 2 Értelem
Ár: 50 ezüst

Név: Formázás
Szint: 2
Leírás: Létező fémek újraformálása (melyeket már megvásárolt). Ardea képessé válik a kezében tartott fémeknek új alakot adni.
Pontkövetelmény: 2 Állóképesség, 2 Értelem
Ár: 1 arany 50 ezüst
Vissza az elejére Go down
https://war-of-change.hungarianforum.com
 

Ardea

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ardea
» Ardea

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
War of Change :: Karakterjegyzék :: Pályázatok-